Wielu przedsiębiorców urządzą cykliczne imprezy firmowe. Dzięki takim spotkaniom pracownicy mogą się lepiej poznać i zintegrować ze sobą. Świetnym pomysłem, który zagwarantuje nie tylko wygodę, ale jednocześnie sprawi, że wydarzenie będzie udane, jest zorganizowanie imprezy okolicznościowej na sali bankietowej. Poznaj zalety tegoż rozwiązania.

Przestronność i wygoda

Decydując się na wyprawienie u nas imprezy okolicznościowej, możesz liczyć na spełnienie indywidualnych wymagań.  Do wyboru masz jedną spośród dwóch sal, która dobierana jest oczywiście na podstawie liczby gości, jaka weźmie udział w spotkaniu firmowym. Mogą pomieścić od 60 do 180 osób.

Obie są estetycznie wykończone i swoim stylem umożliwią odpowiednie dopasowanie do charakteru uroczystości. Nie musisz martwić się ani o brak miejsc, ani o ścisk, gdyż pomieszczenia są bardzo przestronne. Goście zatem będą mogli czuć się komfortowo oraz swobodnie się przemieszczać w trakcie imprezy.

Dodatkowo zapewniamy również dekorację sali oraz muzykę. Nie brakuje miejsca na kącik dla zespołu lub DJ-a. Z taką oprawą uczestnicy mogą liczyć na doskonałą zabawę.

Karta dań dopasowana do indywidualnych gustów

Niewątpliwe wpływ na to, czy spotkanie będzie udane, mają serwowane w jego trakcie posiłki. Imprezy okolicznościowe, które organizujemy na terenie Warszawa Ursynów, obejmują również profesjonalną obsługę gastronomiczną. Karta dań może zostać indywidualne spersonalizowana. W menu oprócz tradycyjnych dań do wyboru znajdują się m.in. wegetariańskie i wegańskie oraz niezawierające glutenu. Ich przyrządzeniem zajmują się doświadczeni kucharze, którzy potrafią zadowolić kubki smakowe nawet bardzo wymagających koneserów jedzenia. Dodatkowo dokładają ogromnej staranności przy estetycznej dekoracji dań.

grafika opisująca zalety firmy

mapa warszawy