Organizacja wesela to wyjątkowe wydarzenie, które wymaga wiele czasu i uwagi. Wybór idealnego miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie to jeden z kluczowych elementów. Przeczytaj, na jakie czynniki powinno się zwracać uwagę przy wyborze sali weselnej.

Lokalizacja i wielkość lokalu

Lokalizacja to jedno z najważniejszych kryteriów przy wyborze sali weselnej. Najlepiej, gdy sala znajduje się w atrakcyjnej okolicy w pobliżu urzędu stanu cywilnego lub kościoła, gdzie odbędą się uroczystości ślubne.

Kolejnym ważnym elementem jest wielkość sali. Trzeba dokładnie obliczyć ilość gości, którzy pojawią się na przyjęciu weselnym. Sala powinna mieć dostatecznie dużo miejsca, aby pomieścić wszystkich zaproszonych. Ważne jest również, aby była odpowiednio udekorowana i miała klimatyczne oświetlenie.

Posiadamy dwie sale – jedną, która pomieści do 60 gości oraz drugą dla 180 osób. Dzięki temu możemy zorganizować małe, jak i duże przyjęcia. Zadbamy zarówno o swobodę przy stole, jak i na parkiecie tanecznym.

Wystrój, aranżacja i menu

Wystrój i aranżacja to następne czynniki, które także należy wziąć pod uwagę. Jedna, jak i druga oferowana przez nas sala weselna Warszawa Ursynów, może zostać udekorowana zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Zadbamy również o stoły, aby były wystrojone w odpowiedni sposób, uświetniając uroczystość weselną.

Ostatnim z elementów, który jest wręcz kluczowy przy organizacji wesela to wybór menu. Po zdecydowaniu się na jedną z naszych sal omawiamy z parą młodą liczbę, jak i rodzaj serwowanych przez naszą kuchnię dań. Zapewniamy różnorodny jadłospis i profesjonalną obsługę cateringową.

Dodatkowo, jeśli nowożeńcy nie znaleźli jeszcze DJ-a bądź zespołu, śmiało możemy polecić sprawdzone firmy, które zadbają o niepowtarzalną oprawę muzyczną wesela.

grafika opisująca zalety firmy

mapa warszawy